کاراسل تولیدکننده باتری و پاوربانک های لیتیوم پلیمری

معرفی کاراسل

در راستای بازگشت متخصصین صنعتی و فعالین اقتصادی ایرانی مقیم خارج از کشور و انتقال تکنولوژی و کمک به آبادانی هر چه بیشتر ایران عزیزمان، شرکت کارا باتری آریا اولین و تنها تولید کننده باتریهای لیتیوم پلیمر در خاورمیانه، در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان پایه گذاری گردید.
این کارخانه حاصل تجربه و تخصص گروهی از متخصصین ایرانی مقیم استرالیا در زمینه صنایع و سیستم های صنعتی و روبوتیک پیشرفته می باشد که سالها پس از دوری از وطن به ایران بازگشتند و تجربیات و تخصص خود را غالب تاسیس کارخانه های تک (های تکنولوژی) تولید انواع باتریهای لیتیوم پلیمر با دستگاههای مدرن و روز دنیا به منصه ظهور نهادند.
مراحل نصب و راه اندازی خط تولید این شرکت در اواخر سال 1389 آغاز گردید ولی از آنجایی دستگاه های این کارخانه از به روزترین سیستم های پیشرفته صنعتی و روبوتیک بهره می برد به علت تحریمهای اعمال شده به کشور با مشکلات فراوانی روبه روگردیدکه نهایتا با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر به تولید و بهره برداری رسید.
محصول اصلی کارخانه کارا باتری آریا انواع باتری های لیتیوم پلیمر در اندازه ها و ظرفیت های مختلف می باشد.
از آنجایی که باتری قلب اغلب دستگاهای الکترونیکی و قابل حمل می باشد و بنابر احتیاج بازار این واحد صنعتی اقدام به تولید این نوع محصولات می نماید. از جمله این محصولات که هم اکنون تولید میشود انواع پاور بانک می باشد.

اهداف

1. جلب رضایتمندی مشتریان شركت.
2. گسترش بازارهای جدید در داخل كشور. 
3. گسترش بازارهای جدید در خارج از كشور.
4. دستیابی به رشد دائم و افزایش تنوع تولیدات در صنعت باتریهای لیتیوم پلیمری.
5. به دست آوردن نتایج مالی مطلوب شرکت و سرمایه گذاری مجدد علی الخصوص در زمینه نیروی انسانی.
6. دستیابی به افزایش ظرفیت تولیدی و افزایش بهره وری به واسطه سرمایه گذاری های جدید و آموزش نیروی انسانی.

چشم انداز

1. متعهد به فراهم نمودن محیطی آرام و دلپذیر برای پرسنل و همكاران شركت هستیم تا بتوانیم بهترین و بیشترین راندمان و کیفیت را داشته باشیم .

2. متعهد به رشد و توسعه شركت به جهت دسترسی به بازارهای جدید در صنعت باتری های لیتیوم پلیمری و پاوربانک در كنار افزایش سهم بازار هستیم و به اول بودن می اندیشیم.

3. تولید محصولات با بهترین كیفیت ممكن با اهمیت بر جلب رضایت و خواسته های مشتریان شركت که در این راستا ما به خواسته های مشتریان خود با سرعت ، حساسیت و احترام پاسخ خواهیم داد.